Sekrety Jak Zdobyć WIELKIE Pieniądze Na Firmę30-Dniowy Kurs Online "Pieniądze Na Start i Rozwój Firmy" + Poufne Finansowe TematyZapewniam Cię, że wiedza zawarta w kursie pozwoli Ci pozyskać naprawdę WIELKIE sumy pieniędzy, dlatego każdej osobie daję 30-Dniową Gwarancję SatysfakcjiKLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ

Obecna promocyjna cena kursu to 2x 599 zł 2x 297 zł


Normalna cena to 2x 599 zł (1198 zł). Promocyjna cena wynosi tylko 2x 297 zł (297 zł za dostęp do pierwszej części kursu i jeśli będziesz chciał otrzymać dostęp do drugiej części, to zamawiając dziś, po połowie kursu dostaniesz możliwość zapłaty za 2gą część też w promocyjnej cenie 297 zł).

Oskar Jażdżyk - przedsiębiorca, inwestor, założyciel Fast Business Angels. Absolwent wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Eastbourne School of English. Autor 2 książek: "Sekrety 12 sposobów jak zarabiać na kryptowalutach" i "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę".Dostęp do tej wiedzy ma mniej niż 0,005% społeczeństwa. To 1 na 20 000 osób. Jakkolwiek to może teraz dla Ciebie nierealnie brzmieć, to jestem pewien, że z moją pomocą pozyskasz pieniądze o jakich zawsze marzyłeś.

Kliknij Tutaj   Tu mówię na YouTube o kursie :)


Już w 1wszej lekcji daję Ci możliwość zarobku 2x kwoty, którą zapłacisz za ten kurs


W pierwszej lekcji, by Cię zmotywować, daję Ci dodatkową możliwość zarobku 2x kwoty, którą zapłaciłeś za ten kurs. Będziesz miał 50 dni na wykonanie opisanej przeze mnie metody. W przypadku powodzenia, po pierwsze zyskasz pieniądze na swój biznesowy cel, po drugie przeleję Ci 2 razy tyle pieniędzy ile zapłaciłeś za ten kurs.

Nie ukrywam, że będzie to bardzo trudne zadanie, bo akurat ten 1 sposób zdobycia kapitału wymaga dużego wysiłku, ale nagrodzę Cię finansowo za wykonanie tego zadania. Wszystkie szczegóły już w 1wszym mailu. Domyślam się, że możesz nie wierzyć w takie rzeczy w Polsce, sam uczestnicząc w wielu kursach w naszym kraju nie natrafiłem na taki bonus, ale spokojnie, nie ma tu żadnych haczyków.

To mój pierwszy kurs, bo ogólnie nie zajmuję się takimi rzeczami. Jestem ciekaw efektów, więc to taka dodatkowa bonusowa opcja, która zapewne w przyszłości zniknie. Zależy mi byś coś z tą wiedzą jednak zrobił, byś ją wykorzystał i wiódł lepsze, bogatsze i szczęśliwsze życie. Dla mnie to norma, chcę byś miał tak samo :)Taką wiedzę ma statystycznie 1 na 20 000 osób


Wyobraź sobie swój obecny stan konta i pomyśl jakbyś się czuł jakby już niebawem znalazło się na nim np. dodatkowe 75 000 zł. Powiem Ci, że to bardzo przyjemne uczucie, bo doświadczyłem dnia, kiedy to mój stan konta powiększył się 1 dnia o ponad 100 000 zł.

Na co byś przeznaczył np. te 75 000 zł? Gdzie byś pojechał, co byś robił mając do dyspozycji taką gotówkę? Dziś masz okazję dowiedzieć się jak sięgnąć po te pieniądze. Chodzi o pieniądze na start i rozwój firmy + tematy pokrewne.

Twoje Pieniądze Są Malutki Krok Od Ciebie


Jeśli zależy Ci na zdobyciu DUŻYCH PIENIĘDZY np. 75 000 zł, poświęć proszę 5 minut, przeczytaj cały ten opis, a udowodnię Ci, że te i większe pieniądze mogą trafić do Twoich rąk.

Często dużą barierą dla wielu obywateli są pieniądze, ale Ty dziś masz szansę zdobyć poufną wiedzę i znaleźć się w prestiżowym gronie osób, których ten problem nie dotyczy. Obecne statystyki pokazują, że tylko 5,89% polskich firm doczekuje momentu swoich 10 "urodzin", więc ponad 94% firm bankrutuje wcześniej. Jestem absolutnie pewien, że gdyby ich właściciele wcześniej zdobyli solidną edukację ich biznes funkcjonowałby do dziś z sukcesem.

Mówię całkiem poważnie, wszystko jest kwestią edukacji, wiedzy oraz dotarcia do źródła. Jest ogrom sposobów, o których dosłownie nikt nie wie na zdobycie znaczących pieniędzy na biznes. Sam przed sobą odpowiedz sobie na pytanie jak bardzo zależy Ci na pieniędzach, bo każdy z nas ma swoje życie i priorytety, więc decyzja należy tylko do Ciebie. Mam w tym temacie bardzo dużą wiedzę i postanowiłem się nią podzielić z nielicznymi. Dziś masz najlepszą okazję, by poznać możliwości jakie daje nam jakże wspaniały XXI wiek.Jaką wiedzę otrzymasz? Kurs zawiera w sobie m.in.:


1. Krok po kroku jak pozyskać 75 000 zł bezzwrotnej dotacji na start lub rozwój firmy. Choć może wydawać się to nieprawdopodobne to powiem Ci tylko, że o te pieniądze stara się statystycznie 1 osoba na około 5000 osób. Po prostu prawie nikt nie wie, że są możliwości zdobycia takich pieniędzy, a jak historia pokazuje kto startował po te pieniądze, a nawet większe, bo w przeszłości można było otrzymać równe 100 000 zł, miał prawdopodobieństwo równe 86%, że pozyskał takie pieniądze - na 29 złożonych wniosków w całym regionie, 25 zostało rozpatrzonych pozytywnie na kwotę 100 000 zł bezzwrotnej dotacji. Piszę teraz o 75 000 zł, bo obecnie można otrzymać bezzwrotną dotację na taką kwotę. Program ten nie będzie zapewne trwał wiecznie, zależy to od Unii, więc im szybciej złożysz wniosek tym lepiej dla Ciebie - takie są fakty

2. Wiedza jak zdobyć pieniądze z funduszu inwestycyjnego, jak pozyskać 100 000 zł w zamian za oddanie 15% udziałów w swojej firmie

3. Pieniądze z Unii Europejskiej. Jak je zdobyć, by następnie prowadzić i rozwijąć firmę w spokoju z kontem bankowym pełnym pieniędzy

4. Program Jeremie 2, czyli jak otrzymać pożyczkę na kwotę 70 000 zł z oprocentowaniem 0,175% w skali roku i bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji

5. Jak poprawnie napisać skrócony i kompletny biznesplan (sam biznesplan przyda Ci się przy dotacjach unijnych, pozyskiwaniu środków z Urzędu Pracy, funduszy Venture Capital, programach wspierających rozwój przedsiębiorczości czy w jakichkolwiek miejscach, które wymagają od Ciebie biznesplanu)

6. Jak stworzyć najlepszy model biznesowy, który pozwoli Ci generować ogromne zyski w firmie

7. Prawidłowo wypełniony wzór wniosku o bezzwrotną dotację z UP wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami. Samo zlecenie napisania wniosku kosztuje ponad 1000 zł. Ty otrzymasz dokładny wzór, dzięki któremu bez problemu napiszesz swój wniosek

8. Prawidłowo wypełniony wzór wniosku z programu Wsparcie w starcie II wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami, dzięki któremu zdobędziesz ponad 90 000 zł preferencyjnej pożyczki

9. O kredytach inwestycyjnych. Jak je zdobyć, jak pozyskać kapitał na najbardziej atrakcyjnych warunkach

10. Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy na kwotę 23 000 zł, czyli jak pozyskać ten kapitał i zachować go dla siebie na zawsze

11. O zaawansowanych funduszach pożyczkowych

12. O niezwykle atrakcyjnych kredytach bankowych, z których nikt nie korzysta z powodu niewiedzy

+ unikalne, najcenniejsze materiały, do których dostęp mają wyłącznie kursanci.


13. (ukryte)

14. (ukryte)

15. (ukryte)

16. (ukryte)

17. (ukryte)

18. (ukryte)

19. (ukryte)

20. (ukryte)

21. (ukryte)

22. (ukryte)

23. (ukryte)

24. (ukryte)

25. (ukryte)

26. (ukryte)

27. (ukryte)

28. (ukryte)

29. (ukryte)

30. (ukryte)+ w ramach bonusu dodatek jak mieć darmową opiekę stomatologiczną, korzystać z usług lekarzy specjalistów i wielu dodatkowych profitów (domyślam się, że może to nierealnie brzmieć, ale już niebawem dowiesz się co traciłeś przez tyle lat) :)

+ wiele innych cennych materiałów, bardzo cennych porad, wskazówek i sugestii, które pozwolą Ci zyskać dodatkowe pieniądze.

Jest to mój pierwszy i jedyny kurs jaki stworzyłem. Tak naprawdę nigdzie indziej nie znajdziesz takiej wiedzy. Poświęciłem mnóstwo czasu i energii, by powstał. Czy skorzystasz zależy to od Ciebie. Odpowiedz sobie sam czy potrzebujesz więcej pieniędzy, czy wiedząc o takim kursie gdybyś się nie zdecydował czy nie będziesz kiedyś żałował, że straciłeś swoją okazję na dodatkowe pieniądze? Wiedzy jest ogrom, zatem z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Przeczytaj na spokojnie tylko pierwsze 5 punktów. Myślę, że wiedza o tym jak zdobyć np. 75 000 zł bezzwrotnej dotacji brzmi atrakcyjnie.

Wystarczy, że wykorzystasz w praktyce opisaną 1 lekcję, a cały kurs wielokrotnie Ci się zwróci. Np. po te 100 000 zł bezzwrotnej dotacji na start lub rozwój przedsiębiorstwa ubiegało się jedynie 29 osób na około 150 000 osób, które też mogły próbować swoich sił. Aż 25 osób z tych 29 otrzymało te pieniądze. Pamiętam jak kolega podesłał mi link do filmiku, gdzie bodajże w Łodzi otwierano nową galerię handlową i było blisko 1000 osób czekających w kolejce po darmowego burgera, a po darmowe 100 000 zł żadnych kolejek nie było, wszystkie 29 osób miały wystarczająco czasu, by napisać na spokojnie wniosek i go złożyć :) Masz okazję dołączyć do malutkiego grona osób, które mają taką wiedzę.


Obecna promocyjna cena kursu to 2x 599 zł 2x 297 zł


KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ
Mogę Ci zagwarantować, że wiedza
jaką nabędziesz pozwoli Ci spełnić
Twoje marzenia


Co zyskasz?

1. PIENIĄDZE
2. PEWNOŚĆ SIEBIE
3. ENERGIĘ DO DZIAŁANIA
4. WEWNĘTRZNĄ MOC
5. ATRAKCYJNOŚĆ
6. DOŚWIADCZENIE
7. CENNE KONTAKTY
8. WIZERUNEK CZŁOWIEKA SUKCESU
9. DUŻO WIĘKSZE ZAROBKI, A DOCELOWO FINANSOWĄ WOLNOŚĆ
10. ŻYCIOWĄ SATYSFAKCJĘ I ENTUZJAZM
11. WIARĘ, ŻE DOSŁOWNIE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE
12. BĘDZIESZ CZERPAŁ RADOŚĆ Z KAŻDEGO NADCHODZĄCEGO DNIA
13. ZREALIZUJESZ SWOJE NAJWIĘKSZE ŻYCIOWE PLANY
14. ZNAJDZIESZ SIĘ W ŚCISŁYM GRONIE OSÓB ZNAJĄCYCH RECEPTĘ NA FINANSOWY SUKCES
15. BĘDZIESZ BOGATSZY


Żadne publikacje, artykuły czy wywiady nie dadzą Ci tak niesamowitego efektu. Jednocześnie oszczędzasz czas, bo znajdziesz ogrom cennej wiedzy skupiony w jednym miejscu.
Jak wygląda cały kurs?


Kurs został zaktualizowany, by był możliwie najbardziej łatwy do przyswojenia i zrozumienia. Mógłbym rozpisać całą tę wiedzę na kilkuset stronach, ale zależy mi przede wszystkim na efektach. Na Twoich postępach, działaniu, skuteczności kursu. Potrzebujesz czasu, by przyswoić wszystkie przygotowane materiały. Jest to kurs online. Z racji dużej ilości informacji będziesz otrzymywał lekcje na maila co 2 dzień. Dostaniesz ode mnie zaawansowaną wiedzę na e-maila, dzięki której bez najmniejszego problemu zdobędziesz pieniądze z każdego unijnego programu. W razie pytań czy wątpliwości zawsze możesz do mnie napisać na kontakt@fastba.pl Wiedza z tego kursu to naprawdę unikalne sposoby i cenne mądrości, które otworzą Ci oczy, Twoje horyzonty myślowe sięgną bardzo, bardzo daleko i sam doświadczysz ile wokół Ciebie jest pieniędzy.


KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ

Obecna promocyjna cena kursu to 2x 599 zł 2x 297 zł


Normalna cena to 2x 599 zł (1198zł). Promocyjna cena wynosi tylko 2x 297 zł (297 zł za dostęp do pierwszej części kursu i jeśli będziesz chciał otrzymać dostęp do drugiej części, to zamawiając dziś, po połowie kursu dostaniesz możliwość zapłaty za 2gą część też w promocyjnej cenie 297 zł).


Prawda jest taka, że nigdzie indziej nie otrzymasz takiej wiedzy


Jestem przekonany, że żadne szkolenia i przeczytane książki nie dadzą Ci takich rezultatów jak ukończenie 30-dniowego kursu. Masz możliwość, by otrzymać mnóstwo cennej i unikalnej wiedzy, dzięki której Twoje biznesowe marzenia doczekają się realizacji szybciej niż myślisz.


Nadal chcesz odmawiać sobie tych wszystkich przyjemności?


Jakbyś się czuł mając odpowiedni kapitał, by w spokoju rozwijać i powiększać swój biznes? Będąc w posiadaniu kwoty, która da Ci zabezpieczenie, wręcz pewność, że jesteś w stanie spełnić absolutnie wszystkie swoje biznesowe cele. Pomyśl, że masz rezerwę finansową i możesz z pełnym zaangażowaniem budować swoje przedsiębiorstwo od podstaw. Jeśli jesteś właścicielem biznesu i szukasz szybkiego zastrzyku potężnej sumy pieniędzy to udowodnię Ci, że jest wiele rozwiązań, by pozyskać dodatkowe środki finansowe..


Nie potrzebujesz mieć wkładu własnego, by pozyskać wielkie pieniądze


Nieważne, czy jesteś bezrobotny, skończyłeś prestiżową uczelnię, pochodzisz z biednej czy bogatej rodziny, na Twoim koncie jest teraz debet, czy są miliony. Wszystko jest kwestią umiejętności dotarcia do źródła i podjęcia odpowiednich wyborów.

Jestem pewien, że z moją pomocą osiągniesz swój cel i już niebawem z hukiem otworzysz szampana, bo nawet z mało interesującego pomysłu da się stworzyć globalny produkt czy usługę. Twórca Snapchata - Evan Spiegel na każdym kroku słyszał, że jego pomysł jest beznadziejny, że nikogo nie interesuje taka aplikacja, aż wszystkim zamknął usta, kiedy to w mniej niż 5 lat pozyskał łącznie od inwestorów 2,6 mld dolarów. Dla zobrazowania skali, budowa wrocławskiego wieżowca Sky Tower kosztowała nieco ponad 1 mld zł, więc 26-letni Evan z pozyskanych funduszy mógłby postawić dziś obok siebie 11 takich wieżowców. On doskonale wiedział jak znaleźć i przekonać do siebie inwestorów. Obecnie Snapchat notowany jest na nowojorskiej giełdzie, a jego wycena już po pierwszej sesji notowań wynosiła 34 mld dolarów.

Według statystyk 25% osób, które poważnie myślą o biznesie udzieliły odpowiedzi, że do startu wystarczyłaby im kwota między 10 - 20 tys. zł. Co dziesiąty pytany uznał, że dałby radę zacząć jedynie z 5 - 10 tys. zł. Ty masz szansę dowiedzieć się jak bardzo szybkim sposobem zdobyć wielokrotności ww. pieniędzy.


Czy zastanawiałeś się kiedyś, że 1 podjęta decyzja może całkowicie odmienić Twoje życie?


Adam Małysz w młodości nie raz słyszał od swojej mamy słowa typu "Adaś, po co Ci te skoki, potłuczesz się, złamiesz coś, to niebezpieczne. Ty idź jak Twoi koledzy i zapisz się na piłkę". Wystarczyła jedna inna decyzja i Adam nigdy nie dostarczyłby tylu pozytywnych emocji milionom Polakom.


Twoja jedna decyzja może wszystko zmienić, co chciałbyś, aby to było?         Wiedza jak uzyskać dostęp do towarów i usług bez konieczności zapłaty?
     Pozyskanie kwoty pieniędzy, o jakiej zawsze marzyłeś?
     Możliwość osiągania ponadprzeciętnych zysków?
     Osobista satysfakcja z własnych osiągnięć?
     Wpływ na szybki rozwój, kierunek i kształt firmy?
     Całkowita niezależność, samodzielność i decyzyjność?
     Wzrost wykładniczy firmy?
     Nauka poprzez doświadczanie?
     Budzenie się każdego dnia z uśmiechem i energią?


Wszystko to będzie możliwe. Są sposoby, byś pozyskał naprawdę duże pieniądze na start lub rozwój przedsiębiorstwa, bez konieczności ich zwrotu. Jeśli w Twojej głowie kiełkuje jakikolwiek pomysł, to jestem pewien, że może zrodzić się z niego świetlany biznes generujący wielkie dochody.

Potrzebujesz czasu i zaangażowania. Mając Internet, masz dostęp do całego świata. Są przeogromne możliwości, by błyskawicznie przyspieszyć Twoją drogę do sukcesów. Będąc w posiadaniu szczegółowej wiedzy, mając odpowiednie narzędzia i sprawdzone rozwiązania, pozyskasz fundusze skutecznie - szybciej niż myślisz. Jestem przekonany, że żadne szkolenia i przeczytane książki nie dadzą Ci takich rezultatów jak ukończenie całego 30-dniowego kursu. Masz możliwość, by otrzymać mnóstwo cennej i unikalnej wiedzy, dzięki której Twoje biznesowe marzenia doczekają się realizacji szybciej niż myślisz.


Dlaczego chcę Ci przekazać tę wiedzę?


Mam wiele sukcesów na koncie, już jako nastolatek zauważyłem u siebie predyspozycje do biznesu. Choć było to bardzo dawno temu, dokładnie pamiętam, że na 18 urodziny otrzymałem 3 tys. zł i całość tej kwoty zainwestowałem. Importowałem luksusowe zegarki z zagranicy, inwestowałem na GPW kupując i sprzedając akcje i czyniłem szereg innych inwestycji, które sprawiły, że bardzo szybko było mnie stać na wiele rzeczy, o których zawsze marzyłem - już jako 19 latek miałem najlepszy samochód w rodzinie.

Tematyka pieniędzy od zawsze mnie interesowała. Kiedyś ich w ogóle nie miałem, jak spojrzę daleko wstecz, przez całe 3 lata liceum nie było chyba dnia bym nie myślał, jak zdobyć pieniądze. Moje myśli i działanie doprowadziły mnie do miejsca, w którym dziś radzę sobie finansowo bardzo dobrze i po prostu chcę się z Tobą podzielić swoją wiedzą, by Ci było łatwiej w życiu. Przeszedłem w praktyce przez wiele programów unijnych, projektów, wniosków i regulaminów, więc przekażę Ci ogromną porcję cennej wiedzy, która przyda Ci się do końca życia.

Mogę śmiało powiedzieć, że dysponuję zaawansowaną wiedzą i solidnym doświadczeniem. Zgłębiałem wiedzę m.in. w Wielkiej Brytanii w Eastbourne School of English oraz na polskiej uczelni ekonomicznej, której jestem absolwentem. Chcąc wciąż się rozwijać, byłem uczestnikiem wielu profesjonalnych kursów i szkoleń, by wiedzieć więcej, ale przede wszystkim wcześniej, bo jak mawiał śp. Jan Kulczyk geniusz tkwi w tym, by wiedzieć wcześniej, niekoniecznie więcej.

Jestem pewien, że opisana przeze mnie wiedza sprawi, że już niebawem wskoczysz poziom wyżej, pozyskasz pieniądze na realizację swoich biznesowych celów, Twój standard życia wyraźnie się zmieni i doskonale zapamiętasz, co było tym punktem kulminacyjnym.


Dlaczego stworzyłem ten kurs?


Ten kurs nie powstałaby, gdyby nie setki zapytań moich znajomych typu "skąd wziąć pieniądze na biznes? Jakie są sposoby i możliwości, by zdobyć kapitał na firmę? Ty się na tym znasz, jak je zdobyć, co zrobić?". Dla oszczędności czasu i moich nerwów zdecydowałem, że wszystkie szczegóły i detale umieszczę w jednym miejscu, a wybrani skorzystają, bowiem nie jest to wiedza dla wszystkich. Będziesz potrzebował około 1 godziny pełnego zaangażowania dziennie, by opanować cały materiał.

Nie raz uczestniczyłem w szkoleniach, seminariach czy kursach, za które płaciłem po kilka tysięcy złotych. Będąc szczerym, uczyli mnie najlepsi eksperci w kraju, praktycy, którzy nie wzięli wiedzy jedynie z książek, ale z życiowych doświadczeń.Nie mając tej wiedzy tracisz dostępne okazje i swoje pieniądze

Unikalne sposoby na sukces Twojego biznesu

Skuteczne i sprawdzone metody na zdobycie pieniędzy


SIĘGNIJ PO WIEDZĘ I SWOJE PIENIĄDZE


Decyzję pozostawiam tylko Tobie.

297 zł płacisz teraz, kolejne 297 zł po połowie kursu

Dzisiejsza promocyjna cena kursu to 2x 599 zł 2x 297 zł


KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZTen kurs jest wart co najmniej 5000 zł. Za samo przyzwoite weekendowe szkolenie zapłaciłbyś 2000 zł. Tutaj otrzymasz zaawansowaną wiedzę, której przyswojenie zajmie Ci pełne 30 dni kalendarzowych.

Może zamiast kupować niepotrzebny gadżet, sięgniesz po cenną wiedzę, dzięki której zdobędziesz wielocyfrowe kwoty na realizację Twoich celów?Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne. Zamówienie realizowane jest przez system płatności Dotpay.pl. W ciągu 30 sekund od dokonania płatności otrzymasz pierwszą lekcję.

W przypadku problemów z płatnością napisz na: kontakt@fastba.pl lub zadzwoń na numer telefonu: 795 669 393 (kontakt telefoniczny tylko w dniach pon. - sb. w godzinach 19:00 - 20:00).

100% Gwarancji Satysfakcji

Masz 30-Dniową Gwarancję Satysfakcji. Gdybyś uznał, że kurs nie spełnił Twoich oczekiwań to otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Gdy powiesz, że nie jesteś zadowolony, nie będę nawet pytał o powód i zwrócę Ci całą wpłatę. Zupełnie nic nie ryzykujesz.


Obecna promocyjna cena kursu to 2x 599 zł 2x 297 zł


Normalna cena to 2x 599 zł (1198zł). Promocyjna cena wynosi tylko 2x 297 zł (297 zł za dostęp do pierwszej części kursu i jeśli będziesz chciał otrzymać dostęp do drugiej części, to zamawiając dziś, po połowie kursu dostaniesz możliwość zapłaty za 2gą część też w promocyjnej cenie 297 zł).


Opinie klientów:
"Dzień dobry Oskar
Ukończyłem Twój cały 30 dniowy kurs i szczerze mówiąc dziwię Ci się, że sprzedajesz go w tak niskiej cenie. Sam inwestuję w swoją edukację dość dużo pieniędzy i inne osoby za taką samą wiedzę brałyby minimum 3000 zł + a nawet 5000 zł+ bo to o czym piszesz jest GENIALNE i bardzo wartościowe. Tym bardziej, że przekłada się na pieniądze.

Wiem, że na co dzień zajmujesz się inwestowaniem i sam kiedyś pisałeś, że jest to Twój pierwszy i jedyny kurs jaki stworzyłeś, ale poważnie Ty podnieś tą cenę co najmniej 3x! A skoro jest to Twój pierwszy kurs, to jakbyś kiedyś znalazł czas i planował drugi to czekam pierwszy w kolejce. Co do podniesienia ceny, radzę Ci to jako bardzo doświadczony przedsiębiorca, bo wiele osób ma tak, że widząc niską cenę widzi niską jakość wiedzy.

Ja skupiłem swoje wszystkie siły na 1 lekcji tj. owych 75 000 zł bezzwrotnej dotacji. Robiłem to co opisałeś i zdobyłem swoje 75 000 zł (w 2 transzach 80% i 20%). Naprawdę jest to najlepszy kurs w jakim uczestniczyłem. Jesteś bardzo mądrym człowiekiem i bardzo Ci dziękuję za całą przekazaną mi wiedzę.

Pozdrawiam Antoni"
"Hej!

Ukończyłem Twój kurs i jestem zachwycony. Dał mi więcej niż całe 5 lat studiowania ekonomii na SGH. Takie są fakty. Wielki + że pokazałeś wzory jak powinny zostać wypełnione wnioski z urzędu pracy o tą bezzwrotną dotację i o tą pożyczkę o której mówiłeś na Youtube chyba w 2 swoim filmiku. Nie sądziłem, że są sposoby żeby zdobyć pieniądze na firmę na 0,1 % w skali roku i to w kwotach 70 000 zł i więcej bez wkładu własnego. Przerabiałem po kolei wszystkie lekcje z dużym zaciekawieniem. Lekcje z kredytami, leasingiem, franczyzą, faktoringiem, funduszami pożyczkowymi poważnie nigdy bym nie pomyślał, że jest tak dużo możliwości. Jestem Ci Oskar bardzo wdzięczny.

Pieniądze na swoją firmę zdobyłem, Twój kurs polecam każdemu znajomemu kto ma w planach startować z firmą.

Bartek"
"Witam.
Powiem tak, zapłaciłem dokładnie 1198 zł(2 razy 599 zł) za Twój kurs, a zdobyłem 75 000 zł. Na początku nie wierzyłem o tych pieniądzach z unii, ale ciekawość wzięła górę a skoro pisałeś, że każdemu dajesz 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy - myślę sobie OK. Prowadzisz firmę, masz swoją sieć aniołów biznesu, oglądam Twój kanał na yt to zobaczymy co tam przygotowałeś w tym kursie.
Mi zależało na pieniądzach z Unii. Będąc szczerym to jakiekolwiek byleby nawet 10 tys. bezzwrotnej dotacji dali, a zdobyłem 7x tyle co chciałem i jestem Ci Oskarze bardzo wdzięczny za całą przekazaną wiedzę. Bonusowe lekcje mam nadzieję wykorzystam w swoim czasie o czym Cię zapewne poinformuję.
Pozdrawiam, Mikołaj"

regulamin / polityka prywatności / kontakt